Společnost Melicante

Objevujeme pro vás nevšední odstíny medu. Naše ucelená produktová řada medů ochucených ovocem, kakaem nebo ořechy vytváří pro med v kuchyni zcela nové místo. Místo plné nápadů a tvořivosti.

Svou galerii medových chutí připravujeme ve spolupráci s osvědčenými ukrajinskými včelaři a podrobujeme ji přísným testům v německých certifikačních střediscích. Pečlivě dohlížíme na přírodní původ i zpracování přísad a důsledně vybíráme jejich dodavatele. Naše receptury procházejí dlouhodobým vývojem a pro každou variantu hledáme ten správný poměr ingrediencí.

Jen tak vám můžeme nabídnout opravdu jedinečný chuťový zážitek.

Prověřený původ

Včelařství na Ukrajině vychází z tradice, která se už stovky let opírá o dary divoké panenské přírody. V současnosti drží Ukrajina evropský primát v produkci medu. Jedinečné přírodní podmínky v kombinaci s profesionálním přístupem moderních včelích farem vytvářejí ideální výchozí pozici pro produkci vysoce kvalitního medu, který je základem všech našich výrobků.

Garance kvality

Produkty testujeme v prestižní německé laboratoři INTERTEK, která má 130ti letou tradici a působí ve vež 100 zemích světa.

Zatímco české normy zjišťují u medu 8 parametrů, naše certifikace kontroluje parametrů více než 70.

Každou výrobní šarži medu necháváme certifikovat zvlášť, díky čemuž můžeme ručit za kvalitu medu v každé jednotlivé sklenici.

Přečtěte si více o naší kvalitě

honeymix certifikát