Léto u ledu a na medu

Horké léto u vody nebo třeba osvěžující na horách – takové nebo makové, ale žádné se neobejde bez ledového zmrzlinového potěšení. Až přijdete na to, že zmrzlinu můžete navíc doladit lahodnými ochucenými medy HoneyMix, rozehrají se vaše prázdniny tisícem nově objevených chuťových kombinací.

Dosud bylo možná vaším největším problémem rozhodnout se, zda zvolit ovocnou, nebo krémovou. Anebo zda sáhnout po osvědčených příchutích jako je čokoládová a jahodová, nebo experimentovat s nejnovějšími zmrzlinovými vynálezy od Chai Latte po rebarboru. Nyní k tomu všemu ještě přibývá dilema, který ochucený med ke zmrzlině zvolit, aby byl chuťový požitek co nejlepší.

Doporučujeme začít zlehka, například vanilkovou zmrzlinou s ochuceným medem HoneyMix Borůvka.
S čerstvými borůvkami navrch pak nemůžete šlápnout vedle. Až si budete trochu věřit, můžete se pustit do chuťově složitějších experimentů, jako je třeba banánová zmrzlina s ochuceným medem HoneyMix Lískový oříšek. Ale nechceme vás ovlivňovat – ty nejlahodnější chuťové partnery dozajista dokážete nejlépe objevit sami!

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota January February March April May June July August September October November December